Zadbamy o marketing Twojej nieruchomości


Stworzymy dla Ciebie profesjonalne materiały marketingowe, które wykorzystasz przy sprzedaży swojej nieruchomości.

Chcesz szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale nie chcesz korzystać z usług pośrednika? 

Zamów profesjonalne materiały marketingowe i sprzedaj lub wynajmij swoją nieruchomość samodzielnie!

Załóżmy, że Twoje mieszkanie jest warte 500.000 zł. Chciałbyś je szybko sprzedać, ale uważasz, że poradzisz sobie bez wsparcia profesjonalisty i sprzedaż mieszkanie samodzielnie. Koszt zatrudnienia dobrego pośrednika nieruchomości jest różny w zależności od: poziomu profesjonalizmu, obszaru na jakim działa, atrakcyjności mieszkania, szacowanej pracochłonności przy danym zleceniu oraz wielu innych czynników. Przyjmijmy jednak koszt pośrednika na poziomie 3% brutto. Oznacza, to że za wsparcie pośrednika przy sprzedaży nieruchomości musisz zapłacić 15.000 zł. 

Mamy więc dla Ciebie rozwiązanie pośrednie!

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne materiały marketingowe, które posłużą do sprzedaży bądź wynajmu Twojej nieruchomości za ułamek tej kwoty, a Ty samodzielnie zajmiesz się resztą! Zainteresowany? Czytaj dalej.

Czy wiesz co według badań ułatwia podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości?

Według badań OLX i Otodom 50% ankietowanych stwierdziło, że spacer wirtualny po nieruchomości ułatwiłby kupującym podjęcie decyzji. Kolejne 30% ankietowanych stwierdziło, że  byłby to film prezentujący nieruchomość. Czy teraz rozumiesz, jak ważne jest wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi marketingowych przy sprzedaży nieruchomości? 

W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową i unikalną na rynku usługę, która łączy w sobie kilka innowacyjnych rozwiązań dając Ci olbrzymią przewagę przy sprzedaży Twojej nieruchomości.

Co zyskujesz decydując się na naszą ofertę?

Zdjęcia i wideo Twojej nieruchomości

Wykonamy sesję zdjęciową oraz wideo Twojej nieruchomości. Czy wiesz, że profesjonalnie wykonane zdjęcia, znacznie ułatwiają dotarcie do pożądanego klienta? Dobrze przygotowane ogłoszenie o sprzedaży Twojej nieruchomości uzupełnione wysokiej jakości materiałami filmowymi i zdjęciowymi znacząco ułatwia nawiązanie kontaktu z Twoją grupą docelową. Wszak pierwsze wrażenie, można zrobić tylko raz. Nasze materiały zdjęciowe obejmują także sesję z drona, tak aby zaprezentować cały potencjał nieruchomości, a nie tylko jej wnętrze.

Film reklamowy Twojej nieruchomości

Dobrze przygotowany materiał wideo, posłuży do zmontowania krótkiego filmu reklamowego, który w zwięzły sposób pokaże Twoją nieruchomość. Film reklamowy może posłużyć do reklamowania Twojej oferty w ogłoszeniach o sprzedaży nieruchomości, a także na Twoich mediach społecznościowych. Jest to doskonałe narzędzie do reklamowania Twojej nieruchomości i zapewnia dotarcie do najszerszej grupy odbiorców.

Wirtualną wizytę mieszkania

Materiały zdjęciowe, film reklamowy, to nie wszystko, czego potrzebujesz do pokazania dobrych stron Twojej nieruchomości. Chciałbyś prezentować swoją nieruchomość, bez konieczności wychodzenia z domu? Tym co może w tym pomóc, są: "wirtualna wycieczka", lub "wirtualny remont" Twojego mieszkania. 

Obie formy prezentacji nieruchomości pozwolą zainteresowanym poczuć się tak, jakby spacerowali po Twoim mieszkaniu. "Wirtualna wycieczka" umożliwia przejście po Twoim mieszkaniu na ekranie monitora i wykorzystuje do tego celu autentyczne zdjęcia Twojej nieruchomości wykonane w technologii 360 stopni. 

"Wirtualny remont" to nowa usługa na rynku nieruchomości, która pozwala zobaczyć  odmienione wnętrze Twojego mieszkania jeszcze przed dokonaniem remontu. Dzięki niej możesz oddziaływać  na wyobraźnię klientów i w szybki sposób pokazywać  prawdziwy potencjał  nieruchomości bez kosztownych nakładów na remont mieszkania.                     

Rzut mieszkania 

Czy już wyobrażasz sobie jak dobrze będzie postrzegana Twoja nieruchomość w internecie? A to jeszcze nie wszystko co dla Ciebie przygotujemy! W ramach naszej kompleksowej usługi stworzymy dla Ciebie poglądowy rzut mieszkania, który umożliwi Twoim potencjalnym klientom, szybko zorientować się jaki rozkład posiada mieszkanie i co może się w nim zmieścić. Przykładowy rzut znajdziesz tuż obok. Teraz możesz prezentować swoje mieszkanie jak profesjonalny deweloper.

Co da Ci nasza usługa?

Więcej potencjalnych Klientów

Więcej kliknięć Twoich reklam, postów i ogłoszeń

Pokażesz potencjał swojej nieruchomości

Więcej zapytań o Twoją nieruchomość

Twoja nieruchomość zostanie zauważona

Wyróżnisz się spośród innych

Pewnie zastanawiasz się ile może kosztować tak rozbudowana usługa?

Obiecałem na początku, że całkowity koszt naszej usługi to będzie jedynie ułamek kosztów związanych z wynajęciem pośrednika nieruchomości. Nasza usługa sprzedawana jest w pakiecie, dzięki czemu kosztuje mniej, niż gdybyś zamawiał poszczególne usługi.

Zdjęcia i wideo Twojej nieruchomości

V

Film reklamowy Twojej nieruchomości

V

Wirtualną wizytę mieszkania

V

Rzut mieszkania 

V

INWESTYCJA W MARKETING TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI już: od 4499 zł 

(w tym różne podatki: vat, podatek dochodowy, zus i inne)

Najczęściej zadawane pytania

Na jakim obszarze geograficznym dostępna jest usługa?

Usługa skierowana jest do właścicieli domów i mieszkań zlokalizowanych na terytorium Polski.

Czy usługa obejmuje przygotowanie nieruchomości do zdjęć?

Nie, usługa nie obejmuje przygotowania mieszkania do wykonana filmu. Zamawiający musi własnym staraniem i na własny koszt posprzątać nieruchomość.

Ile czasu będę czekał na wykonanie usługi?

Po zakupie, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia daty na wykonanie dokumentacji zdjęciowej i wideo. Całość usługi realizowana jest zwykle w ciągu 2 tygodni. Maksymalny czas realizacji usługi nie powinien przekroczyć 30 dni.

Jak duża nieruchomość może być objęta usługą?

Usługa skierowana jest do właścicieli mieszkań lub domów o powierzchni do 150 m2 powierzchni użytkowej. Jeżeli posiadasz większą nieruchomość, skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę.

Jak długie będzie nagranie video prezentujące moją nieruchomość?

Film reklamowy trwa zwykle od 3 do 5 minut. Jeżeli potrzebujesz dłuższego filmu skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić szczegółową ofertę.

Ile zdjęć nieruchomości otrzymam?

Przygotujemy dla Ciebie od 10 do 30 zjęć nieruchomości, w zależności od wielkości mieszkania i możliwości jego sfotografowania.

Dla kogo jest usługa?

Usługa jest skierowana do osób fizycznych lub firm, które potrzebują stworzyć profecjonalne materiały marketingowe swojej nieruchomości (lokalu mieszkalnego, lokalu użytkowego, domu, bądź działki). Jeżeli potrzebujesz wykonać materiały dla nietypowej nieruchomości np. zakładu produkcyjnego, hali, biurowca itp skontaktuj się z nami w celu otrzymania szczególnej wyceny.

Co jeszcze powinienem wiedzieć?

Nasza usługa pozwala Ci w sposób profesjonalny zaprezentować Twoją nieruchomość w internecie - nie gwarantujemy, że nieruchomość zostanie sprzedana. To czy nieruchomość zostanie sprzedana, zależy od wielu czynników, takich jak aktualna sytuacja rynkowa, cena oferowanej nieruchomości, stan techniczny, itp.